KOMUNIKACJA WEWNĘTRZNA / TESTY STYLU I KOMPETENCJI KOMUNIKACYJNYCH

Testy stylu i kompetencji komunikacyjnych

W ramach rozwoju kompetencji komunikacyjnych przeprowadzamy indywidualne jak i zespołowe testy kompetencji komunikacyjnych Neurocolors, dzięki którym uczestnicy badania zdobywają umiejętności:

  • lepszej komunikacji z pozostałymi członkami zespołu dzięki lepszemu zrozumieniu ich reakcji, potrzeb oraz motywacji. W rezultacie lepiej oddziałują na ich zaangażowanie i zapewniają bardziej satysfakcjonujący rozwój członkom swoich zespołów;
  • bardziej optymalnego dopasowywania osób w zespole do określonych ról i zadań, zwiększając tym samym efektywność indywidualną i zespołową, stopień realizacji celów i osiągane wyniki,
  • świadomego rozpoznawania swoich słabości jednocześnie optymalnego wykorzystywania swoich najmocniejszych stron.

W ramach warsztatów prowadzonych na bazie testów Neurocolor, bazując na najnowszej wiedzy z obszaru neuronauki, uczymy liderów rozpoznawać czynniki, które lepiej motywują członków ich zespołów. Dzięki umiejętności dopasowania komunikacji do pracowników, zespoły funkcjonują bardziej wydajnie i w lepszej atmosferze. Dodatkowo, poprzez indywidualną analizę cech neurobiologicznych oraz najnowszą wiedzę, pomagamy liderom im lepiej kontrolować sytuacje stresujące,

W ramach obszernych raportów liderzy otrzymują konkretne wskazówki, które pomagają usprawnić komunikację z innymi osobami. Uczymy ich także świadomie wykorzystywać w codziennym życiu wiedzę o ludzkiej osobowości oraz o funkcjonowaniu mózgu.

Neurocolors to połączenie indywidualnych testów osobowości z warsztatem indywidualnym lub zespołowym, dzięki któremu pomagamy zbudować świadomą organizację, która potrafi w pełni wykorzystać swoje najmocniejsze atuty.

Testy i raporty Neurocolors oferujemy również dla osób indywidualnych, które chcą poprawić jakość swojej komunikacji i relacji z innymi. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z ofertą dla osób indywidualnych.

ZOBACZ TAKŻE

Słuchanie wszystkich grup pracowników w organizacji jest warunkiem niezbędnym do współpracy, zrozumienie zapewnia spójność w osiąganiu zamierzonych celów firmy.

Skuteczna komunikacja w organizacji zaczyna się od zrozumienia procesu przepływu informacji, potrzeb komunikacyjnych menadżerów, oczekiwań pracowników. Tylko na podstawie dogłębnej analizy jesteśmy w stanie stworzyć skuteczną strategię komunikacji, która będzie wspierała liderów, zaangażuje pracowników i podniesie efektywność i jakość współpracy pomiędzy zespołami.

zobacz szczegóły

Nasze strategie budujemy na podstawie szczegółowych analiz struktury i efektywności kanałów, potrzeb i oczekiwań odbiorców i nadawców komunikacji, celów strategicznych oraz potrzeb biznesowych organizacji.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, zapoznajemy się z kulturą organizacji, strategią oraz dobrymi praktykami, tak aby przygotowywane przez nas strategie komunikacji wewnętrznej pozwalały realnie usprawnić komunikację w organizacji..

zobacz szczegóły

Dla naszych klientów tworzymy dedykowane kampanie kreatywne, które integrują, pobudzają zaangażowanie, usprawniają komunikację pomiędzy działami. Nasze kampanie przenoszą komunikację wewnętrzną na wyższy poziom i budują rozpoznawalność i pozytywny wizerunek działu komunikacji.

Nasze dotychczasowe projekty, doceniane nagrodami (m.in. Złote Spinacze dla projektu Grywalizacji dla Skanska) bazują na dogłębnej analizie potrzeb i ściśle określonych celach, tak aby nie były wyłącznie niesztampowe, ale przede wszystkim skuteczne.

zobacz szczegóły

Jesteśmy na bieżąco z rozwiązaniami technologicznymi dla komunikacji wewnętrznej, znamy trendy i zmieniające się potrzeby odbiorców.

Dlatego kiedy wpieramy naszych klientów we wdrożeniach nowych narzędzi oraz kanałów komunikacji wewnętrznej, rekomendowane rozwiązania i działania opieramy na najnowszej wiedzy ale przede wszystkim w odniesieniu do potrzeb organizacji. Pomagamy nie tylko wybrać narzędzia najbardziej efektywne z punktu widzenia prowadzonej działalności, ale też takie, które zaangażują pracowników i poprawiają współpracę.

zobacz szczegóły

Specjalizujemy się w skrojonych na miarę szkoleniach z zakresu komunikacji wewnętrznej oraz facylitacji. Oferujemy dedykowane szkolenia i doradztwo. Pod marką szkoleniową iComms prowadzimy szereg otwartych warsztatów, przeprowadzanych cyklicznie w wielu miastach w Polsce.

Szkolenia z zakresu komunikacji wewnętrznej – uczestnicy tych szkoleń poznają elementy wchodzące w skład skutecznych procesów komunikacji wewnętrznej, uczą się budować plany i strategie ale także określać potrzeby grup odbiorców i dobierać właściwe narzędzia i kanały komunikacji.

 

zobacz szczegóły

W ramach rozwoju kompetencji komunikacyjnych przeprowadzamy indywidualne jak i zespołowe testy kompetencji komunikacyjnych Neurocolors, To połączenie indywidualnych testów osobowości z warsztatem indywidualnym lub zespołowym, dzięki któremu pomagamy zbudować świadomą organizację, która potrafi w pełni wykorzystać swoje najmocniejsze atuty.

Testy i raporty Neurocolors oferujemy również dla osób indywidualnych, które chcą poprawić jakość swojej komunikacji i relacji z innymi. Kliknij tutaj, aby zapoznać się z ofertą dla osób indywidualnych.

zobacz szczegóły

Dla naszych klientów przygotowujemy wystąpienia dla członków zarządów, kadry menadżerskiej oraz pracowników o roli i potencjale dobrej komunikacji wewnętrznej w organizacji.

Sprawdź tematykę naszych dotychczasowych wystąpień, lub też skontaktuj się z nami, opisz nam swoje potrzeby, a my wrócimy z propozycją!

zobacz szczegóły

nasi partnerzy

Workai - platforma komunikacji wewnętrznej