# Komunikacja w firmie

PinPoint to zespół ekspertów specjalizujących się w wewnętrznej komunikacji w firmie. Uważamy, że najważniejszym elementem każdego przedsiębiorstwa są pracownicy – to od nich ostatecznie zależy realny kształt oferowanych produktów i usług, wydajność oraz osiągnięcia finansowe firmy. Pracownicy są również reprezentantami przedsiębiorstwa – w sposób bezpośredni, komunikując się z klientami, jak i pośrednio, opowiadając znajomym z branży o swoim miejscu pracy. To oznacza, że działalność przedsiębiorstwa na wielu poziomach uzależniona jest właśnie od udanej komunikacji w firmie. Szkolenia organizowane przez PinPoint budują skuteczny employer branding, pozwalają tworzyć lepszy wizerunek firmy i wzmacniają wydajność zespołu w oparciu o poprawę jakości porozumiewania się.

# Skuteczna komunikacja – szkolenie PinPoint dla menedżerów i pracowników

W jaki sposób pomagamy naszym Klientom w udoskonalaniu komunikacji w firmie? Szkolenia PinPoint to zajęcia w kameralnych, nie większych niż 10-osobowych, grupach oraz kursy dla nieco liczniejszych, ale maksymalnie 20-osobowych, grup. Nauczamy pracowników oraz osoby z kadry kierowniczej w jaki sposób prowadzić skuteczną komunikację oraz jak wykorzystywać rozwiązania multikanałowe w codziennych obowiązkach zawodowych.

# Dialog to podstawa

W kwestii rozwiązywania problemów i motywowania do pracy kluczową rolę odgrywa również komunikacja. Szkolenie, na które zapraszamy liderów, dotyczy metod zapobiegania konfliktom i technik budowania zaangażowanego, skutecznie współpracującego zespołu. Pokazujemy osobom zarządzającym jak prowadzić rozmowy z podwładnymi i co robić, by motywować team do działań na rzecz firmy, a także jak przekazywać kluczowe informacje dotyczące przedsiębiorstwa. Warto pamiętać, że dla skuteczności komunikacji w firmie duże znaczenie ma zarówno przepływ informacji pomiędzy pracownikami, jak i wydajne porozumiewanie się na poziomie szczebli organizacyjnych. PinPoint proponuje sprawdzone rozwiązania umożliwiające poprawę efektywności komunikacji w obu tych obszarach. Zapraszamy!

# Nasze dane kontaktowe:

ul. Macewicza 9, 60-461 Poznań

NIP 781-16-86-578

nr rachunku bankowego:

67 1140 2004 0000 3502 7613 7445

Zadzwoń do nas! # 660 429 108

lub wyślij wiadomość na: kontakt@pin-point.pl

# Mapa dojazdu:

# Inne usługi: