# Najskuteczniejsze kanały komunikacji w firmie – co możemy zrobić?

Coraz więcej osób, poszukujących pracy czy zmieniających swoje zatrudnienie, dużą wagę przywiązuje nie tylko do zarobków, ale również panującej w danym miejscu atmosfery. Nic w tym dziwnego, ponieważ w pracy spędzamy dużą część naszego codziennego życia. Dla większości osób jest to również bardzo ważny aspekt, żeby w tym miejscu czuć się po prostu dobrze. Wpływa to przede wszystkim na zadowolenie z obszaru zawodowego, a co za tym idzie również na wzrost motywacji w wykonywaniu swoich służbowych obowiązków.

W związku z dynamicznymi zmianami na rynku pracy, pracodawcy oraz kadry kierownicze i menadżerskie przykładają dużą wagę do komunikacji wewnętrznej pomiędzy pracownikami oraz działami różnego szczebla. Specjalnie z myślą o wszystkich firmach, dla których atmosfera oraz pozytywne relacje w zespole są ważne, przygotowaliśmy takie narzędzia, dzięki którym będzie to możliwe. W zależności od specyfiki danej organizacji opracowujemy takie kanały komunikacji w firmie, żeby były jak najbardziej skuteczne i przyniosły zamierzony efekt.

Po analizie przedsiębiorstwa zajmiemy się zaprojektowaniem takiego narzędzia, jego wdrożeniem, a następnie wyciągnięciem wniosków. Dzięki temu dostarczymy przełożonym kompleksowe rozwiązania, które znacząco wpłynie na atmosferę w ich zespołach lub działach.

Jak wzmocnić komunikację pomiędzy pracownikami?

Wewnętrzne kanały komunikacji w firmie są zróżnicowane i zależą od wielu czynników. Nie bez znaczenia jest misja firma, jej działania, wielkość oraz aktualna sytuacja. Analizując potrzeby pracowników oraz kadry zarządzającej możemy zaproponować takie rozwiązania jak: wysyłka newsletterów do pracowników, dopasowana aplikacja mobilna, blogi firmowe, wewnętrzne spotkania, dzięki którym pracownik będzie miał poczucie nie tylko, że jest ważną częścią całej firmy, ale również, że ma realny wpływ na to, co się w niej dzieje.

Osiadamy doświadczenie, które pozwala nam angażować pracowników, ale przede wszystkim usprawnić komunikację w firmie.

# Nasze dane kontaktowe:

ul. Macewicza 9, 60-461 Poznań

NIP 781-16-86-578

nr rachunku bankowego:

67 1140 2004 0000 3502 7613 7445

Zadzwoń do nas! # 660 429 108

lub wyślij wiadomość na: kontakt@pin-point.pl

# Mapa dojazdu:

# Inne usługi: