# Grywalizacja w firmie – czym jest?

Pracownicy firm spędzają w swoim miejscu pracy zdecydowaną większą część czasu. Kariera zawodowa dla wielu osób jest niezwykle ważna, więc nic dziwnego, że w firmie, w której przebywają na co dzień chcą czuć się dobrze i komfortowo. Z czasem jednak u każdego pracownika może pojawić się stres, przemęczenie czy spadek motywacji, co wiążę się również z mniejszą efektywnością pracy. Zadaniem każdego pracodawcy powinno być jednak nieustanne inspirowanie i zachęcanie do zwiększania zaangażowania swoich pracowników. Dostępne do tej pory metody takie jak szkolenia czy wewnętrzne spotkania, nie zawsze muszą być skuteczne, więc warto postawić na nowe narzędzia dostępne w biznesie.

Jest to właśnie grywalizacja w firmie, która w branży HR w Polsce jest stosunkowo nowym pojęciem. Technika ta polega na zastosowaniu różnego rodzaju mechanizmów znanych do tej pory z gier w obszarze działalności danej organizacji. Bardzo ważne jest jednak, żeby koncepcja i zasady były zaprojektowane zgodnie ze specyfiką funkcjonowania danej firmy.

Wszystkim klientom oferujemy kompleksowe opracowanie oraz wdrożenie narzędzia, jakim jest grywalizacja w firmie. Nasze doświadczenie pozwala nam na zaprojektowanie tej metody w taki sposób, żeby osiągnąć wszystkie zamierzone przez firmę cele.

# Grywalizacja dla pracowników – zwiększaj motywację w zespole!

Nuda, zniechęcenie czy przepracowanie – to może spotkać każdego pracownika. Grywalizacja dla pracowników umożliwia zmianę w postrzeganiu swoich codziennych obowiązków, a nawet traktowaniu ich jako formę zabawy. Dzięki temu możliwa jest skuteczna zmiana nastawienia do swojej pracy, zwiększenie zaangażowania, a często także nauka nowych umiejętności.

Po analizie sytuacji w firmie, zaproponujemy najlepszą formę grywalizacji, dzięki której pracownicy znów będą czuć satysfakcję ze swojej pracy. Wszystkie nasze działania podejmowane są w zgodzie z misją organizacji, a jednocześnie zapewniają pozytywne zmiany u wszystkich osób, które wezmę udział w zaproponowanej formie zabawy.

# Nasze dane kontaktowe:

ul. Macewicza 9, 60-461 Poznań

NIP 781-16-86-578

nr rachunku bankowego:

67 1140 2004 0000 3502 7613 7445

Zadzwoń do nas! # 660 429 108

lub wyślij wiadomość na: kontakt@pin-point.pl

# Mapa dojazdu:

# Inne usługi: