# Facylitacja

Prowadzenie przedsiębiorstwa i kierowanie zespołem od zawsze związane jest z pojawiającymi się konfliktami czy różnymi zdaniami stron. Praca nad projektem to często burza mózgów, która niekiedy prowadzi do kłótni. Zadaniem lidera jest w takiej sytuacji rozwiązać konflikt i zaangażować pracowników do dalszej współpracy. Warsztaty facylitacyjne to dobre rozwiązanie, aby dowiedzieć się jak skutecznie kierować zespołem bez niepotrzebnych kłótni.

# Szkoła facylitacji – PinPoint_

Lider w zespole, jak i w całej firmie ma za zadanie nie tylko kierować pracą w odpowiedni sposób, ale także wpływać na uspokojenie atmosfery, gdy w grupie pojawia się nerwowe napięcie. Jest tzw. facylitatorem, czyli osobą bezstronną, pomagającą w rozwiązaniu konfliktu, zanim ten wymknie się spod kontroli. Umiejętności opanowywania sytuacji są istotne w każdym aspekcie pracy firmy. Dlatego szkolenia z facylitacji są przeznaczone przede wszystkim dla liderów i osób zarządzających grupą pracowników. PinPoint_ to szkoła facylitacji, w której można odbyć specjalne kursy, pomagające w komunikacji na linii lider-zespół oraz wspierające podejmowanie decyzji w grupie. Warsztaty facylitacyjne są zbiorem nowoczesnych technik i narzędzi poprawiających zaangażowanie pracowników.

# Szkolenie z facylitacji – dla liderów, menadżerów i zarządzających

Proponowane kursy w szkole facylitacji pozwalają lepiej zrozumieć swoich pracowników oraz ułatwiają wzajemną współpracę. Dostosowane są do potrzeb i wyzwań, jakie stoją przed liderami, menadżerami oraz osobami pełniącymi funkcje zarządzające. Warsztaty facylitacyjne prowadzone są w niewielkich grupach, przez co można łatwiej i skutecznie przyswoić otrzymaną wiedzę. Szkolenia przygotowane są w sposób przystępny, przez co zagadnienia facylitacji przekazywane są w komfortowy dla uczestników sposób.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

# Nasze dane kontaktowe:

ul. Macewicza 9, 60-461 Poznań

NIP 781-16-86-578

nr rachunku bankowego:

67 1140 2004 0000 3502 7613 7445

Zadzwoń do nas! # 660 429 108

lub wyślij wiadomość na: kontakt@pin-point.pl

# Mapa dojazdu:

# Inne usługi: